5 tipů na udržitelné reklamní dárky, se kterými zazáříte

Chcete pomoci přírodě a zároveň své zákazníky nebo partnery zaujmout originálním reklamním dárkem? Máme pro vás tipy na ekologické produkty, se kterými zaručeně sklidíte úspěch. A také vám prozradíme, proč udržitelné věci vyzkoušet.

Proč vsadit na udržitelné dárky

Ekologické smýšlení už dávno není téma jen několika nadšenců. Udržitelnost naplno pronikla do života firem i běžných lidí, kteří čím dál víc kladou důraz na používání recyklovaných materiálů. A platí to také pro reklamní a dárkové předměty, jejichž pořízení se vyplatí hned z několika důvodů: 

  • ukážete zákazníkům či partnerům, že vám záleží na životním prostředí
  • pomůžete přírodě
  • budete mít naprosto originální dárky
  • vybrat si můžete hned z několika ekologických materiálů

V Intelsolu udržitelné věci běžně vyrábíme nejen z recyklovaných PET lahví, ale také z recyklovaných kávových zrnek nebo z plachet od kamionů i bio materiálů, jako je bambus a korek. Klademe důraz na to, aby už jednou použité materiály našly i další uplatnění.  

Se kterými udržitelnými dárky rozhodně nešlápnete vedle?

Ponožky z recyklovaných kávových zrnek

Kávové ponožky, navíc šetrné k přírodě? Ano, je to možné. Objednat si je můžete ve firemních barvách, ale klidně i bez potisku. Jde o dokonalý dárek nejen pro milovníky kávy.

Láhev z recyklovaného plastu

Ach ty plasty, kdyby jich bylo aspoň trochu méně. Pokud vsadíte na reklamní dárek v podobě lahve z tvrdého plastu, máte jistotu, že je tento produkt vyrobený z recyklovaných materiálů a že je maximálně udržitelný. 

100% bavlněná taška

Tašky z bavlny v dnešní době letí, a to nejen mezi mladými. Nechte na ekologické tašky vytisknout firemní logo a darujte je klientům nebo třeba návštěvníkům vašich eventů.

Bambusová brčka

Plastová brčka pomalu, ale jistě mizí z povrchu zemského a nahrazují je brčka z alternativních materiálů, například z bambusu. Jděte příkladem a nechte si vyrobit brčka z bambusu, která lze navíc používat opakovaně.

Pouzdro na platební karty z autoplachet

Jedním ze způsobů, jak produkovat méně odpadů, je využití použitého materiálu na výrobu jiných předmětů. Zajímavý způsob recyklace plachet kamionů je například jeho použití na pouzdra na platební karty.


Udržitelných předmětů umíme ještě víc 

Řadu dalších udržitelných dárků najdete na našem e-shopu, ale rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme i ekologické věci na míru. Stačí, když nám dáte vědět přes kontaktní formulář.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času