8 důvodů, proč novým zaměstnancům věnovat dárek na uvítanou

Ponožky ve firemních barvách, designová láhev na pití nebo originální tričko s logem. I to jsou dárky, které se mohou objevit v balíčku pro nové zaměstnance. Že zatím nováčkům pozornost na uvítanou nedáváte? Přečtěte si, proč je skvělý nápad s tím začít. 

Máloco dokáže nové tváři zpestřit první pracovní den tak jako originální dárek. Pokud vám při náboru záleží na každém detailu a chcete se nejen odlišit od ostatních firem, ale hlavně udělat další krok ke snížení fluktuace zaměstnanců, „prezent“ na uvítanou je sázkou na jistotu. 

Uvitaci balicky Kreslici platno 1 copy

Ukážete, že vám na nováčkovi záleží

Nejspíš jste to také někdy zažili. Přicházíte do nové firmy, kde neznáte jediného člověka a nevíte, co vás čeká. Zkrátka jedna velká nejistota. Přesně tak se cítí i vaši noví kolegové během prvního dne v práci.

Jak jim dát okamžitě pocit, že se mohou cítit jako doma? Věnujte dárky s firemní identitou. Nejenže nováčkům udělají velkou radost, ale hlavně uvidí, že vám na nich záleží už od první minuty. Zkrátka jde o výborné zpestření a milou pozornost, která částečně odbourá počáteční strach z neznámého.

Umocníte nadšení z nové práce

Většina lidí nastupuje do nového zaměstnání se zápalem a nadšením. Mají radost, že uspěli na pohovoru a že je před nimi zajímavá kariérní příležitost. Když nováčkovi věnujete jeden nebo více dárků, pravděpodobně tento pocit ještě umocníte. Do balíčku mu navíc můžete přidat osobní (třeba i ručně psané) přání na přivítanou.

Uvitaci balicky Kreslici platno 1 kopie copy

Podpoříte vztah zaměstnance ke značce

Firmám stále víc záleží na tom, aby jejich zaměstnanci nechodili do práce jen z povinnosti, ale aby měli ke značce pozitivní vztah a bavilo je, co dělají. 

Uvítací balíček s dárky je jedním ze způsobů, jak kladný vztah ke značce podpořit. Mimo jiné dáte novému zaměstnanci najevo, že jste na firmu hrdí a že předměty s jejím logem rádi nosíte i mimo pracovní dobu. Tento efekt bude ještě silnější, když nováček stejné reklamní dárky uvidí také svých kolegů

Které dárky jsou ideální do balíčku pro nové kolegy? A kterým se naopak vyhnout obloukem? Podrobnosti si přečtěte v tomto článku

Dárky nemusí být drahé

„Rádi bychom dávali dárky, ale bohužel na ně nemáme rozpočet.“ Jsou finance i pro vás důvodem, proč zatím nováčky necháváte „na suchu“? Tím pádem vám uděláme radost: uvítací balíček vás nemusí zruinovat.

Set užitečných a designově vyladěných dárků pořídíte už za nižší stokoruny, takže nemusíte mít obavu, že by tato záležitost obrátila váš marketingový rozpočet naruby. Rádi vám pomůžeme vybrat dárky na míru tak, abyste se vešli do stanovené částky.

Uvitaci balicky Kreslici platno 1 kopie 2 copy

Nový kolega bude reprezentovat kdekoliv a kdykoliv

Napadlo vás, že se na dárky pro nováčky můžete koukat také jako na investici? Vyberete-li do balíčku správné reklamní předměty ve firemních barvách a s logem (například firemní tričko, mikina nebo batoh), zaměstnanec v něm bude rád dělat parádní reklamu, a to kdekoliv a kdykoliv.

Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou: vaši značku uvidí tisíce lidí a kolega s potěšením kamarádům i veřejnosti ukáže, pro koho nově pracuje.

Nováček se rád pochlubí na sítích

Nemusí to skončit jen u nošení firemních dárků na veřejnosti. Někteří zaměstnanci se zálibou v prezentaci na sociálních sítích se v „novém dresu“ rádi ukážou i na Facebooku, Instagramu a dalších platformách. Takový příspěvek může mít tisícové dosahy – to znamená další šíření vaší značky.

Uvitaci balicky Kreslici platno 1 kopie 4 copy

Konkurenční výhoda v boji o zaměstnance

V neposlední řadě jsou dárky pro nováčky důležitým dílkem do skládačky nikdy nekončícího přetahování o nové zaměstnance. Zvlášť když působíte v oboru, kde je o lidi nouze. 

Pokud na uvítací balíčky vsadíte dlouhodobě, brzy se v okolí rozkřikne, že si nových zaměstnanců vážíte a že jim dáváte milou pozornost hned při nástupu. Máte-li vyladěný i zbytek náborového procesu, možná vám právě tento detail pomůže v budoucnu získat kvalitního kolegu.

Vyberete si z předpřipravených balíčků

S uvítacími balíčky pro nováčky nebudete mít žádné starosti. Jestli nevíte, které dárky vybrat, stačí zvolit jeden z našich předpřipravených balíčků. O zbytek se postaráme – od designu dárků přes jejich výrobu až po dopravu k vám do firmy.

Uvitaci balicky Kreslici platno 1 kopie 3 copy

Rádi vám také připravíme cenovou nabídku na míru. Napište kdykoliv na e-mail obchod@intelsol.cz a my se vám co nejdřív ozveme zpět.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času