Na které firemní akce si v roce 2024 s předstihem připravit reklamní předměty?

Kdo je připraven, není překvapen. To platí i pro veletrhy, konference, oslavy výročí a další události, které na vaši firmu v průběhu letošního roku čekají. Na které akce se nachystat s předstihem a které reklamní předměty, obaly či tašky na ně pořídit, abyste nepřišli „s prázdnýma rukama?“

V lednu to vždy vypadá, že je spousta času. Jenže než se člověk naděje, polovina roku zmizí v dáli. Co takhle si ušetřit budoucí starosti a vybavit se už teď na všechny letošní eventy dárkovými předměty? Má to několik výhod:

  • Doba dodání reklamních předmětů je cca 2 – 4 týdny (u zakázkových dárků až 3 měsíce). Když si je objednáte s předstihem, získáte jistotu, že vše zvládnete bez stresu.
  • Nemusíte se strachovat, jak rychle proběhne doručení vyrobených reklamních věcí.
  • Když dárky objednáváte s předstihem několika měsíců, je dost času na nich dělat individuální úpravy.

Nábor nových zaměstnanců (začátek roku, nebo dle potřeby)

Nejvíc nováčků do firmy přichází typicky na začátku nového roku, ale pak postupně přibývají další. Buďte na to připraveni a mějte pro ně nachystané uvítací balíčky. Novému kolegovi dárkem zpříjemníte první den a zapůsobíte na něj, onboardingový balíček vám navíc v dodáme na míru.

Proč vlastně novým zaměstnancům věnovat dárek na uvítanou? A má to smysl? O tom jsme nedávno psali v článku zde

Můžete do něj dát třeba stylovou mikinu, zápisník v barvách firmy nebo krabičku na oběd, termohrnek, batoh či vtipné ponožky. Výborný nápad je i originální firemní deskovka. Pokud vám záleží na udržitelnosti, nechte si dárky vyrobit z ekologických materiálů.

nabor

MDŽ (březen)

Není nic horšího, než když 8. března zjistíte, že nemáte čím obdarovat své skvělé kolegyně. Udělejte jim u příležitosti Mezinárodního dne žen radost drobností, jako je lahodná čokoláda, čaj, vonná tyčinka nebo celý kosmetický balíček. Věřte, že vám budou vděčné.

mdz

Veletrhy a konference (jaro a podzim)

Jestli na některý event nechcete přijít bez reklamních předmětů, pak jsou to rozhodně veletrhy a konference. Právě tam máte výbornou příležitost pomocí dárků oslovit nové zákazníky a partnery

Chcete-li se odlišit od ostatních firem, doporučujeme nechat si vyrobit karetní hru na míru, díky níž si vás každý zapamatuje. Bezpochyby zapůsobíte také s jednoduchým oblečením (trika, šátky). Pokud vám záleží hlavně na praktičnosti dárku, nebojte se investovat do drobné elektroniky (např. repráčky na telefon nebo nabíjecí kabely). Chybu neuděláte ani s jedlými dárky.

Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme předchystané balíčky pro tento typ akcí.

konference

Velikonoce (březen/duben)

Oblíbené jarní svátky nemusíte slavit jen doma, užijte si je také ve firmě. Velikonoční pondělí letos vychází na 1. dubna, takže doporučujeme mít dárky pro zaměstnance či klienty připravé už v březnu. Nejvíc potěšíte čokoládami, balíčkem velikonočních dobrot nebo pomůckami na vaření a pečení

velikonoce

Firemní výročí (individuální)

Narozeniny vaší firmy si zaslouží pořádnou oslavu, zvlášť když jsou kulaté. Nadělte u této příležitosti zaměstnancům či zákazníkům něco na památku, třeba památeční ponožky, mikinu, nebo deskovou hru s motivy vaší firmy a originální zakázkovou stavebnici (například kamionoví dopravci si mohou nechat vyrobit stavebnici svého auta apod.) Z menších dárků na oslavu doporučujeme dárkový balíček pro přípitek a zakázkovou pálenku.

Dárky na firemní výročí vám přizpůsobíme od A do Z, ať už jde o tvar, barvu nebo celkové provedení.

vyroci

Dětský den (červen)

Při objednávání reklamních dárků se často zapomíná na děti. Jestli v červnu organizujete aspoň malý dětský den, budou se vám hodit pastelky, omalovánky, kšiltovky nebo bublifuky, tetovačky a drobné sladkosti. Dárky pro nejmenší navíc nemusí sloužit jen pro účely Dne dětí – vaši kolegové jimi mohou děti obdarovat, když přijdou za rodiči na návštěvu do práce.

detsky den

Festivaly (léto)

Máte v plánu zúčastnit se festivalu? Nebo takovou letní akci organizujete? Tak to byste neměli zapomenout vybavit se slunečními brýlemi, klobouky nebo nápoji s identitou vaší firmy. Jednak si je můžete vzít pro zviditelnění na sebe, za druhé vám poslouží jako výborný dárek pro účastníky festivalu. 

Čím dál oblíbenější je textil s potiskem, který svítí ve tmě. Zabodujete i s vlastními kelímky nebo podložkami na sezení.

festival

Vánoce (prosinec)

Chápeme, nikomu se nechce na začátku roku myslet na Vánoce, ale věřte, že v prosinci tuto přípravu oceníte. Na vánočním večírku můžete servírovat vlastní drinky v plechovce s firemním designem. Co se týče nadílky pod stromeček pro kolegy a zákazníky, inspirujte se desítkami našich tipů na vánoční dárky. Najdete v nich vše od oblečení přes deskové hry až po dobroty a praktické dárky.

vanoce

Všechny dárky vám zabalíme do originálních tašek a obalů

Ať už si pořídíte reklamní a dárkové předměty na kterékoli firemní akce v průběhu roku, rozhodně se nemohou obejít bez krásného obalu, díky kterému nadchnete dřív, než si obdarovaný dárek rozbalí.

Všechny krabičky, tašky, dózy a další obaly vám v Intelsolu vyrobíme na míru. Navrhneme vám jejich design a díky spolupráci s desítkami dodavatelů pro vás zajistíme nejlepší cenu. 

Stejně tak vaší firmě na míru vyrobíme jakékoliv reklamní dárky na eventy v průběhu roku. Napište na e-mail obchod@intelsol.cz a rádi vám navrhneme konkrétní řešení.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času