Proč a jak využít firemní deskovky a karetní hry

Hledáte originální reklamní dárek, kterým nadchnete zákazníky i zaměstnance? Vlastní firemní desková nebo karetní hra je sázkou na jistotu. Jak se dozvíte níže v článku, takovou hru využijete při vítání nových zaměstnanců, na veletrhu nebo v rámci zákaznických soutěží.

kostky 1 e1683795471866

Vlastní hra vás odliší a pobaví klienty i zaměstnance

Zatímco propisku nebo hrnek s logem najdete téměř v každé kanceláři, vlastní desková nebo karetní hra je pro firmu skvělý způsob, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky i zaměstnance. Ti si vaši hru oblíbí, protože se díky ní skvěle pobaví, kdykoliv a kdekoliv. Deskovky i karetní hry navíc zužitkujete při různých příležitostech a po celý rok.

Karetní hrou zaujmete při náboru i na festivalu

Firemní karetní hry? To je hromada zábavy v malé krabičce. I proto patří k nejoriginálnějším reklamním dárkům. Karetní hru si můžete nechat vyrobit ve firemním designu a akční kartičky vzhledem i obsahem přizpůsobit tematice svého podnikání.

U firemní karetní hry oceníte, že je skladná, její výroba netrvá dlouho a lze ji realizovat i s nižším rozpočtem. Následně hru využijete například jako:

 • dárek do produktových kampaní 
 • dárek pro nové kolegy (do uvítacího balíčku)
 • dárek pro návštěvníky festivalů, veletrhů a konferencí
 • milou pozornost pro obchodní partnery
 • cenu do zákaznických soutěží

Je libo vědomostní, postřehovou či party hru?

Pokud si firemní karetní hru necháte vyrobit od nás, budete mít na výběr z předpřipravených herních principů, které jsou známé z oblíbených společenských her. V Intelsolu umíme na míru vyrobit třeba:

 • postřehové hry (například populární hra Dvojitá výhra) – videonávod ke hře zde
 • vědomostní hry (například Časohra)
 • zábavné a party hry (například Ukaž, řekni nakresli)
 • hry s kostkami (například Kostky)

Už víte, který typ kapesní hry nejvíc vystihne vaši firmu? Doporučujeme vybírat i podle vašich záměrů – využijete ji spíš jako dárek na Vánoce, do náborového balíčku, nebo ji chcete rozdávat účastníkům festivalu?

Všechny hry s sebou vezmete snadno do kapsy, takže s nimi rozproudíte zábavu na firemním večírku, teambuildingu i doma v obýváku.

Deskové hry jako parádní vánoční dárek nebo cena do soutěže

Firemní deskové hry jsou oproti karetním náročnější na přípravu, ale výsledek stojí za to. Můžete se totiž spolehnout, že stejnou deskovku nikdo mít nebude

Tak jako v případě karetní hry si ji necháte vyrobit ve firemních barvách, s vlastním designem, příběhem a dalšími detaily. Firemní deskovka se zaručeně postará o to, aby práce byla zábava!

Jakmile si firemní deskovku pořídíte, můžete s ní dělat parádu dlouhé roky. Je ideální jako: 

 • vánoční dárek pro klienty
 • cena do zákaznických soutěží
 • dárek pro nové zaměstnance
 • podpora prodeje (například dárek za objednávku)
 • pro prezentaci firmy či produktů zábavnou formou 

Vyberte si koncept deskovky, který vaší firmě padne jako ulitý

Rádi byste hravou cestou představili své produkty? Nebo spíš chcete ukázat, jak to u vás ve firmě funguje? V Intelsolu máme pro zákazníky připravené 4 herní koncepty (systémy). Stačí si vybrat ten, který na vaše podnikání sedí nejlépe:

 1. Deskovka na principu spolupráce – například sbírání žetonů nebo procházení kontrolních bodů. Tento systém je vhodný třeba pro logistické či úklidové firmy.
 1. Deskovka na bázi hry Monopoly – ideální pro představení produktového portfolia firmy. Na hracím plánu mohou být například komponenty, po jejichž sesbírání vznikne výsledný produkt.
 1. Deskovka s využitím akčních karet – výborná volba, pokud chcete prezentovat více produktových řad. Zároveň pomocí akčních kartiček hráčům ukážete, jak to u vás ve firmě chodí.
 1. Deskovka představující firemní procesy – ideální, když potřebujete vysvětlit, jak fungují jednotlivá oddělení vaší firmy nebo výroba. Hodí se například pro společnosti s komplexními výrobními procesy, které se těžko vysvětlují jen pomocí slov. 

Samozřejmě není potřeba se striktně držet těchto 4 herních systémů, rádi pro vás navrhneme deskovku založenou na jakémkoliv jiném principu.

Víte, že také Intelsol má vlastní deskovku? Jmenuje se Společná cesta. Jde o kooperativní hru, která ilustruje průběh zakázky v Intelsolu. Naši klienti díky ní pochopí, jak nad věcmi přemýšlíme. 

03
Ukázka naší deskové hry Společná cesta

Vyrobíme vám originální karetní nebo deskovou hru na míru

Už se vidíte, jak s deskovkou či karetní hrou záříte na veletrzích, před zákazníky nebo novými zaměstnanci? Z vlastní zkušenosti víme, že mít vlastní hru je skvělý pocit

Nechte si od nás navrhnout a vyrobit deskovou hru na míru. Stačí, když nám sdělíte svou představu a požadavky, o zbytek se postaráme. Nebo přijďte s vlastním nápadem a my ho zpracujeme.

Napište nám na e-mail obchod@intelsol.cz a rádi s vámi probereme detaily a zodpovíme vám jakékoliv dotazy k deskovým i karetním hrám.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

 1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
 2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
 3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
 4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
 5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
 6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času