Proč řešit Vánoce ve firmě už nyní?

Vánoce, žádný nápad na dárek pro vaše zaměstnance a stres z pozdního doručení. Slova, která nemusí nutně vystihovat letošní situaci. Jenže jak se tomu vyvarovat?

Jednoduše – objednejte dárky s předstihem

3076.jpg

Není nic horšího než na poslední chvíli řešit, že vašemu zaměstnanci, klientovi nebo obchodnímu partnerovi dárek nestihne přijít včas a vy tak budete muset v rychlosti shánět víno v nejbližší samoobsluze.

Které nakonec nestihnete ani dát do dárkových tašek. Proč tedy objednat dárky včas? Důvodů je hned několik.

1) Nemalé úspory

V době, kdy se dovolenkové kufry chybami letištního personálu ztrácí jak na běžícím páse, je také dobré myslet na dopravu. Při včasné objednávce jsme schopni dodat veškeré požadované komponenty lodní přepravou – ta je oproti té letecké mnohem levnější, čímž ušetříte nemalé procento nákladů ve svém rozpočtu. Jakmile se překlopí podzim a Vánoce se přiblíží, je poté nutné zásilky posílat výhradně letadlem tak, aby dárky stihly přijít včas. Při včasné objednávce se proto vyhnete kompromisům a potěšíte firemní peněženku.

2) Více času, více možností

Pokud objednáte dárek nyní, budete mít navíc lepší výběr a s tím i více možností. Odpadne vám několikahodinové přemýšlení, co danému klientovi nebo zaměstnancům dát. Jednoduše si vyberete z naší nabídky. Nebo si snad nejste jisti, jak dárek bude ve skutečnosti vypadat? Ozvěte se nám, pošleme vám vzorek a vše spolu zkonzultujeme. Zároveň máme plný rukáv tipů na to, co je právě trendy a rádi se s vámi podělíme.

3) Čas na dokonalý výsledek

Není nic horšího, než když se na dárku objeví nějaký nedostatek a nezbývá příliš času výsledek napravit. Pojďme včasným objednáním předejít nepříjemným chvílím. Vy i my tak získáme dostatek času na případnou opětovnou výrobu, opravu nebo řešení nedokonalostí. Vše vyřídíme k vaší maximální spokojenosti a dárky i s touto nečekanou mezifází přijdou na vaše pracoviště s dostatečným předstihem. Včasnou objednávkou navíc získáte spoustu času na práci s detaily dárku, zakázková řešení a originální dárkové balení.

Argumenty jsou tedy nekompromisní, včasně řešené firemní dárky udělají radost nejen obdarovaným, ale hlavně i vám!

toppng.com-christmas-gifts-transparent-600x319.png

Pro představu nabízíme například:

Zakázková stavebnice z LEGO® dílků

Deskové hry

Kapesní a karetní hry

Vlastní pálenku

Adventní kalendáře

Textil

Reklamní i značkovou elektroniku

Firemní ponožky

Termohrnečky

a spoustu dalších dárků!

Nevybrali jste si? Máme toho mnohem víc!

Neváhejte nás kontaktovat a společně vymyslíme to, co vám bude vyhovovat 🙂

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print