Výroba firemního oblečení s doručením na pobočky? Jde to snadno

Když velké společnosti centrálně objednávají textil ve firemních barvách, často ho potřebují vyrobit stovky kusů, otestovat na centrále a efektivně doručit na všechny své pobočky – v Česku i zahraničí. Prozradíme vám, jak to udělat, abyste tak velkou objednávku zvládli beze stresu a neměli s ní žádné starosti.  

Dostali jste za úkol svým kolegům objednat a doručit firemní textil a máte obavy, jestli to zvládnete?

Jak uvidíte na příkladech dvou klientů Intelsolu, velké objednávky firemního oblečení nemusí být žádná věda. Stačí si nechat trochu pomoci

Textil na desítky poboček pro výrobce stavebnin 

V loňském roce nás oslovil významný český výrobce stavebních materiálů, abychom pro jeho zaměstnance a koncové zákazníky dodali přes 400 kusů vest a polo triček. Ty bylo následně potřeba rozeslat na více než 60 adres. Centrála firmy zároveň chtěla mít kontrolu nad výslednou podobou oblečení. Jak tým Intelsolu postupoval?

Klientovi jsme nejprve dali na výběr různé vzorky textilií, aby si zvolil ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Pověření lidé na firemní centrále pak udělali finální výběr oblečení a do tabulky vyplnili, kolik a jaký textil potřebují (přesně podle počtu zaměstnanců a v potřebných velikostech)

Dál už se společnost nemusela o nic starat.

Vyrobili jsme 406 kusů vest a polo triček přesně podle přání klienta a obratem tento textil rozposlali na desítky poboček po celé České republice. V druhé vlně objednávky jsme poté zákazníkovi vyráběli dalších 1200 softshellových bund, které se prozměnu dodávali na jednu předem určenou lokalitu.

Eurowag si oblečení před objednáním detailně vyzkoušel 

V podobném duchu se nesla velká zakázka pro firmu Eurowag, podnikající v oblasti nákladní a silniční dopravy. Centrála společnosti poptávala polo trička, mikiny a vesty ve firemních barvách, dále pak pracovní bundy nebo reflexní vesty. To vše pro své pracovníky na čerpacích stanicích..

Také v tomto případě Intelsol zařídili celý proces objednávky.

Eurowagu jsme na centrálu zaslali několik vzorků ke každému oblečení (například 4 druhy mikin), a to v různých velikostech, aby si pověření zaměstnanci textil důkladně prohlédli a vyzkoušeli. Díky tomu jsme klientovi přizpůsobili materiál, velikosti i cenu textilu.

Eurowag poté udělal hromadnou obejdnávku pro všechny své pobočky.

Jakmile bylo oblečení vyrobené, potřeboval jej klient doručit zaměstnancům na čerpací stanice v Česku i jinde v Evropě, a to v předem určených velikostech a počtech. Textil se povedlo dopravit na všechna místa a skrze pravidelné doobjednávky ho klientovi takto dodáváme každý rok. 

ew reflexni vesta 3

Firemní textil na míru zařídíme i pro vás

Plánuje také objednávat textil ve firemních barvách a nechcete řešit jeho výrobu ani doručení na pobočky? V Intelsolu se o to postaráme. Napište nám na e-mail obchod@intelsol.cz a navrhneme pro vás řešení na míru.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času