Obyčejný textil v neobyčejném provedení

1

Zadání

Klient za námi přišel s požadavkem univerzálního oblečení pro většinu zaměstnanců napříč Evropou. Ohled se bral zejména na kvalitu z důvodu opotřebení textilu při každodenních manuálních úkonech, zároveň byl kladen důraz na originalitu provedení pro personál v kancelářích. Polokošile s jednoduchou výšivkou zde tedy nebyla přešením. Samozřejmostí bylo dodržení korporátních barev a celkové nové image firmy.

2

Myšlenka

Na začátku příprav jsme se potřebovali zamyslet nad jediným, jak z obyčejného textilu udělat neobyčejný, aniž bychom kvůli nedostatečným počtům měli možnost zakázkové výroby? Po několika vizuálech a prověření možností dodatečných úprav jsme se s klientem shodli na jediném - z existující polokošile udělat neobyčejný a univerzální módní doplněk zakomponováním dodatečných designových prvků. Mimo to bylo potřeba myslet nad možností budoucích dodělávek a vybrat tak dobře prodávaný textil od ověřeného výrobce, kde nehrozí ukončení výroby dané edice polotriček.

3

Výsledek

Naše grafické studio připravilo několik vizuálů, ze kterých vyšel vítěz - dvoubarevné logo na srdci ladící s dynamickými linkami na pravém rukávu. Levý rukáv se žlutým labelem ladící se žlutými knoflíky, které jsme strojově vyměnili za ty původní v barvě textilu. Výsledkem byla tedy harmonie barev a padnoucí outfit pro zaměstnance v kanceláři, zároveň odolná uniforma na čerpací stanice.


Zajímalo by Vás více?

Kontaktujte nás

Mohlo by vás zajímat