Personalizované gravírování

1

Zadání

V souvislosti se spuštěním novinky na trhu s tabákovými výrobky přišel klient s myšlenkou personalizace zařízení pro nahřívání tabáku. Koncept měl být cílen na letní akce, kde si zákazník může vybrat ze široké nabídky motivů a fontů pro podpis vlastním jménem nebo iniciály.

2

Myšlenka

Z naší strany jsme nejprve potřebovali promyslet zejména technické provedení, tzn. vyzkoušet ideální sílu laseru a bezproblémové uchycení do stroje. Bylo zapotřebí, aby výsledek vypadal na všech zařízeních totožně a nijak přitom zařízení nepoškodil, ani razantněji nezasáhl do designu. Po důkladném vzorkování jsme vše v optimální podobě připravili k možnosti brandování a k tomuto účelu jsme zaškolili jednoho z našich zaměstnanců, abychom maximálně eliminovali chybovost při outsourcingu lidské práce.

3

Výsledek

Přijeli jsme na domluvené místo, nainstalovali zařízení a zařídili všechny další potřebné úkony. Po skončení akce se stroj sbalil a opět odvezl. Výsledkem tedy byli spokojení zákazníci, kteří měli svá podepsaná zařízení, náš klient se navíc nemusel starat o nic více, než zařídit 2 x 2 metrů místa ve svém prostoru.

Zajímalo by Vás více?

Kontaktujte nás

Mohlo by vás zajímat