Reklamní předměty
od propisky po karetní hry

Umíme reklamní a dárkové předměty, běžné i exkluzivní – třeba originální firemní stavebnici z LEGO® dílků nebo firemní deskovku na míru. Vymyslíme je, nakoupíme i vyrobíme a vy s nimi obdarovaným zlepšíte den. Jen si to zkuste představit…

Vsadíte na klasiku, nebo zazáříte stavebnicí z LEGO® dílků?

 

Ať už potřebujete obyčejné propisky s logem, značkovou elektroniku ve firemních barvách nebo promakanou originální deskovku, v Intelsolu to za vás komplet zařídíme. A vy se můžete soustředit na důležité povinnosti. Jako jediní v Česku a na Slovensku pro vás umíme vyrobit originální zakázkovou stavebnici z LEGO® dílků.

Portfolio reklamních předmětů stále vylepšujeme

Dělat to stejné pořád dokola? Nic pro nás. Nasloucháme potřebám zákazníků a naše kreativní oddělení podle toho inovuje portfolio (nejen) reklamních předmětů. Jen tak si můžeme být 100% jistí, že pro vás máme nejlepší věci na českém trhu a že díky nim vaše značka poroste.

Reklamní dárky za vás vyřešíme od A do Z: zajistíme nejlepší cenu, pohlídáme důležité termíny, postaráme se o skladování a postupné dodávání produktů nebo se přizpůsobíme s fakturací. Dárky vytvoříme buď přesně podle vašeho přání, nebo je vymyslíme na míru konkrétnímu účelu. 

mockup telefon

Zařídíme pro vás také firemní textil i tašky a obaly

Těžkou hlavu si nemusíte dělat ani z pořizování firemního textilu nebo propracovaných tašek a dárkových krabiček na své dárky a zboží. Obojí pro vás kompletně zajistíme. 

subpage hero element small
„Jak jste to dokázali?“

Takhle reagují naši klienti. Kouzlo je v tom, že reklamní předměty děláme unikátně, rychle a často i levněji než jiní. Samozřejmě při zachování výborné kvality.

Každý předmět tvoříme tak, abyste s ním zákazníkům vykouzlili úsměv na rtech. Aby nebyl obyčejný a nudný. Zkrátka abyste byli pyšní, že ho můžete darovat.

0 +

zakázek měsíčně

0 +

produktů na výběr

skvělých pocitů

social proof element 3
subpage social proof element 1
subpage social proof element 2

Napište nám… a začnou se dít věci

Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost Intelsol s.r.o., IČ: 02774569, za účelem vyřízení Vaší poptávky. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času