Firemní textil: hodíme vaše kolegy i zákazníky do gala

Je skvělé zaměstnance obléknout „do firemního“, obdarovat zákazníky reklamním textilem nebo si nechat vyrobit vlastní merch. Ale víte, kde hledat nejlepší oblečení v poměru cena/kvalita? A co rychlost dodání, starosti s výběrem materiálu nebo zajištění distribuce textilu? 


Hoďte si nohy na stůl, postaráme se o to za vás. Vsaďte na předchystaný katalogový textil, nebo si nechte vyrobit oblečení kompletně na zakázku. Vzorky vám rádi pošleme, případně je přivezeme ukázat osobně a na místě vám poradíme s výběrem. Nemusíte tak nic zdlouhavě hledat, doporučíme textil na míru vašim konkrétním potřebám. 

Na míru vyrábíme reklamní oblečení i pracovní oděvy

Odkládáte nákup firemního textilu jen proto, že si nevíte rady nebo máte málo času? Navrhneme a vyrobíme originální oblečení vašim zaměstnancům, do uvítacích balíčků pro nováčky nebo pro zákazníky na konference a veletrhy. Každý kousek textilu nejprve doporučíme a následně vyrobíme tak, aby odpovídal vašim potřebám. Nebudete tak muset trávit hodiny u desítek stran v katalogu.

U reklamního textilu a merche klademe důraz na kvalitu materiálu a bezchybnost potisku. Zakázkový textil vám dodáváme od A do Z na míru. Firemní uniformy děláme z odolného materiálu s větší gramáží a v případě značkového textilu máte na výběr z nejznámějších značek.

Máte představu, jak by měl váš firemní textil vypadat? Stačí pár kliknutí ve formuláři a na základě vašich preferencí doporučíme nejlepší řešení.

Textil od světoznámých i českých dodavatelů

Oblečení odebíráme od světově uznávaných výrobců napříč cenovými kategoriemi. Díky tomu umíme zařídit luxusní i levnější textil, případně takový, který se pyšní nejlepším poměrem ceny a kvality. Spolupracujeme také s českými dodavateli.

GILDAN LOGO blue
SOLS logo vecto
logo tee jays
kariban
promodoro
Logo Malfini
FLEXIT logo horizontal all black
textil hp bc

Spoléháme na certifikované materiály

Víme, že textil nemá být jen pěkný na pohled, ale že musí být zároveň kvalitní a splňovat etické a ekologické standardy. Proto používáme oblečení s klíčovými certifikacemi jako například OEKO-TEX (testování na přítomnost škodlivin), GOTS (certifikace pro textil z organických vláken) nebo BSCI (dodržování společenské odpovědnosti). 

Rádi vám o každém materiálu řekneme podrobnosti a případně rovnou doporučíme ten nejlepší pro vaše potřeby.

Textil brandujeme sítotiskem, transferem nebo výšivkou

K potisku oblečení využíváme různé technologie, poradíme si také s výšivkami. Když budete potřebovat, vybereme pro vás ideální způsob brandingu.

  • Sítotisk – Technika tisku barvou, která je ideální pro branding plochých produktů s vysokou odolností. U větších objednávek je sítotisk cenově výhodný. 
  • Transfer – Design se vytiskne sítotiskem na přenosový papír, poté je tepelným lisem aplikován na textil. Transfer je ideální pro potisk polyesterových materiálů.
  • Digitální transfer – Plnobarevná varianta transferového tisku. Výhodou jsou nižší vstupní náklady na tisk.
  • Výšivka – Výšivky jsou kvalitní, takže mají dlouhou trvanlivost. Navíc působí luxusně, i díky svému reliéfnímu vzhledu.

V rámci brandingu poskytujeme i doplňkové služby jako 3D potisk, balení textilu, vložení příbalů do sáčků nebo přešití visaček.

Firemní textil vám doporučíme. Stačí párkrát kliknout

Nedělejte si s textilem žádné starosti. Upřesněte nám ve formuláři níže svou představu a my se o zbytek postaráme. Firemní oblečení vám doporučíme se vším všudy – od barvy přes materiál až po typ potisku.

Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost Intelsol s.r.o., IČ: 02774569, za účelem vyřízení Vaší poptávky. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.

Jsme specialisté i na reklamní předměty či tašky a obaly

Až zaměstnance nebo zákazníky obléknete do firemního oblečení, pořiďte si také originální reklamní předměty a k nim cenově výhodné tašky nebo obaly. Vše pro vás kompletně zajistíme.

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času