Čím jsme nadchli naše klienty

Slova někdy nestačí. Abyste zjistili, co umíme, musíte to vidět…stačí sjet o kousek níž. Vytvoříme něco podobného i pro vás?

subpage hero element small
Cd lg

Velká zakázka pro národního dopravce

České dráhy vypsaly výběrové řízení na výrobu propisek, flash disků a dalších reklamních předmětů. Ze spousty nabídek si vybraly tu od Intelsolu, i když jsme patřili k menším hráčům na trhu, jasně jsme vyhráli na poli cen.

0

firem se ucházelo o zakázku ČD

logo male

Značková sluchátka za super cenu

Společnost Home Credit hledala kvalitní sluchátka jako dárek pro své IT specialisty. Klientovi jsme sehnali značkové zboží, a to o třetinu levněji než v maloobchodě. Samozřejmě v barvách firmy a v nádherné krabičce.

0 %

ušetřeno oproti maloobchodu

EUROWAG logo H navy RGB

Když kamioňáci myslí udržitelně

Vyrobit z bočních plachet kamionů peněženky na platební karty? Žádný problém. Přesně to jsme udělali, když po nás značka Eurowag chtěla reklamní předměty vytvořené výhradně z ekologických a recyklovatelných materiálů. 

0 %

recyklovaný materiál

logo ami

Vydařený závod s časem

Zběsilá jízda, ale povedlo se. Agentura AMI Communications potřebovala na poslední chvíli zajistit reklamní předměty na firemní akci automobilky Ford. Čas nám byl v patách, ale nedali jsme se a USB disky i kabely s potiskem klient dostal v termínu.

0 dní

čas na realizaci zakázky

Kdo další s Intelsolem zabodoval

contact element
slider element small

Napište nám… a začnou se dít věci

Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu
se Zásadami ochrany osobních údajů.