Desítky tipů na firemní vánoční dárky pro vaše klienty i zaměstnance

Zatímco děti Ježíškovi píšou, co by rády viděly pod stromečkem, vaši obchodní partneři, klienti ani kolegové takový seznam bohužel nepřipravují. To ale neznamená, že nemůžete vybírat z hotových nápadů. Abychom vám nákupy ulehčili, sepsali jsme nápady na firemní vánoční dárky, které letos frčí a dají najevo, že si svých zaměstnanců či zákazníků vážíte.

Že je v září příliš brzo na Vánoce? Naopak, nastal nejvyšší čas objednat dárky, které kolegům nebo klientům rozzáří úsměv na rtech. Vyhnete se tak předvánočnímu shonu, zbytečnému stresu a budete mít jistotu, že objednávka dorazí do Vánoc.

Pro speciální partnery originální vánoční dárky

Budování vztahů s obchodními partnery je pro každý byznys klíčové. Proto doporučujeme pořídit jim na Vánoce něco, čím dáte najevo, že si jich vážíte a že pro vaši firmu hodně znamenají. Vyplatí se investovat do kvalitního, třeba i značkového dárku, u kterého máte jistotu, že bude jedinečný a naprosto originální. 

Ideální je například zakázková stavebnice z LEGO® kostiček nebo desková hra s motivy a příběhem vaší firmy. Bezpochyby zabodujete i s nabitým dárkovým balíčkem na míru – klidně se na schůzce s partnery nenápadně zeptejte, jestli mají rádi lahodnou čokoládu, nebo spíš dávají přednost kvalitní kávě, alkoholu (včetně degustačních balíčků) či kosmetice. Za prvé zjistíte jejich preference a za druhé dokonale odlehčíte atmosféru.

Pokud na dárky máte vyšší rozpočet, zaujměte značkovou elektronikou nebo textilem v barvách vaší firmy, které klidně doplňte vtipnými vánočními prvky. Víte-li, že obchodním partnerům záleží na udržitelném životním stylu, sklidíte úspěch s dárky z recyklovaných a ekologických materiálů, jako jsou batohy Herschell

Případně dejte přednost upcyklovaným produktům vyrobeným z věcí, které už ve firmě nepoužíváte – upcyklované dárky pro vás rádi zajistíme od A do Z.

Víte, že v Intelsolu všechny vánoční dárky vyrábíme kompletně na míru? Stačí, když popíšete svou představu a my se postaráme o návrh, výrobu i distribuci dárků.

Firemní vánoční dárek pro klienty: propojte ho s podnikáním

Když pro zákazníky správně zvolíte vánoční dárky, snadno propojíte příjemné s užitečným: udělají radost nápaditostí, zabaví a zároveň do nich lze promítnout tematiku vašeho byznysu. Proto jsou kromě deskovek a zakázkových stavebnic skvělé i kapesní hry na míru. Díky nim budete zákazníkům po celý rok na očích, navíc si vaši firmu spojí se zábavou a dobrou náladou. A to přeci chcete. 

Máte-li radši klasiku, ale v dokonalém provedení, obdarujte klienty některým z dárkových balíčků. Když víte, že je klient prakticky zaměřený, může balíček obsahovat klidně i kancelářské potřeby. Mužům pak často uděláte radost kvalitním alkoholem (například medovina nebo výborná pálenka). 

A když máte mezi klienty více žen? Jistě zaujmete setem, který je naladí do vánoční pohody – vonnými tyčinkami, konvicí na čaj nebo příjemnou dekou a svíčkami různých barev a vůní.

Z ekologických dárků doporučujeme například ekologické peněženky, ale na výběr máte i řadu dalších udržitelných produktů. Jestliže chcete, aby byl dárek co nejvíc užitečný, dává smysl vsadit třeba na takový, ze kterého si obdarovaný sám vypěstuje rostlinu.

Zároveň můžete v rámci vánočních nákupů podpořit české podniky. V Intelsolu pro vás rádi zařídíme dárky z materiálů od lokálních dodavatelů

Co dát na Vánoce zaměstnancům?

Nikdo nechce najít pod stromečkem dárek, který po příchodu domů strčí do skříně a už ho nikdy nevytáhne. Hodí se na to myslet i při „vánočních nákupech“ pro zaměstnance. S praktickými dárky zkrátka nikdy nešlápnete vedle.

Sháníte-li pro kolegy spíš něco menšího, určitě zvažte adventní kalendář s firemními motivy, různé jedlé dárky a drobnosti na chuť nebo vtipné firemní ponožky či firemní karetní hru.

Při vyšším rozpočtu je jako vánoční dárek vždy skvělé firemní oblečení (kvalitní trička, mikiny či bundy, třeba i z recyklované bavlny). Zajímavou alternativu pak představují stylové batohy a tašky. Když víte, že mezi zaměstnanci máte spoustu fanoušků technologií, potěšte je značkovou elektronikou – od powerbanky až po sluchátka v obrandované krabičce.

Stejně jako obchodním partnerům a klientům, i zaměstnancům uděláte radost, když budete myslet na přírodu a zvolíte dárky z udržitelných materiálů. Využití rozhodně najdou ekologické kancelářské potřeby.

Nechte si na dárky vyrobit krásnou krabičku, dózu či tašku

Váš dárek může klienty nebo kolegy potěšit ještě předtím, než si ho rozbalí. Stačí si nechat na míru vyrobit vyladěný a originální obal – stylovou krabičku, dózu nebo třeba jen krásnou tašku ve firemních barvách

Jak známo, kniha se často soudí už podle obalu, takže zdánlivý detail v podobě dárkového balení určitě nepodceňte.

Dárkové obaly můžeme přizpůsobit konkrétnímu dárku. Například krabičky umíme vyrobit s výřezem (okénkem) a tašky na těžší dárky děláme z odolných materiálů, které se neprotrhnou. Postaráme se také o výplň dárkových krabiček. Samozřejmostí je výhodná cena.

Na míru vám vyrobíme originální vánoční dárky i dárkové obaly

Vypadá to, že se nakonec ani nemusíte převlékat za Ježíška. V Intelsolu pro vás všechny vánoční dárky i obaly vyrobíme na míru přesně podle vašich přání, za výhodné ceny a tak, abyste je měli do prosince v kanceláři na stole.

Napište nám na e-mail obchod@intelsol.cz a rádi s vámi probereme podrobnosti a zodpovíme jakékoliv otázky.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času