Rozhovor: Jak probíhala výroba firemní deskovky pro Benefit Plus

Jak se dá využít firemní desková hra? A co na ni říkají zaměstnanci nebo klienti? I o tom v rozhovoru mluví marketingová specialistka Pavlína Dolíhalová ze společnosti Benefit Plus, pro kterou jsme vyrobili deskovku Bum! Pan Fenek a duch.

detail 1

Na úvod bychom vás rádi představili. Co přesně máte ve společnosti Benefit Plus na starost?

Pracuji na pozici marketingového specialisty, což obnáší starost o naše VIP klienty, přípravu komunikačních materiálů na míru, chystání redakčního plánu nebo vedení malých i velkých projektů. Podílím se také na přípravě textů.

Jak jste se v Benefit Plus poprvé dozvěděli o Intelsolu?

Jako první se o vás dozvěděl náš ředitel Ondřej Tyl, který mi následně předal kontakt. 

Spolupracovali jsme na výrobě deskové hry s názvem „Bum! Pan Fenek a duch.“ Jak vás napadlo, že byste marketingové aktivity Benefit Plus mohla podpořit právě deskovkou? Máte tyto hry vy sama v oblibě? 

Já osobně nejsem fanoušek deskovek, ale mám kolem sebe kolegyně, které je milují. Jedna z nich přinesla do práce deskovku, abychom si ji zahráli. A bavila nás natolik, že jsme na jejím konceptu postavili i vlastní hru Bum! Pan Fenek a duch. 

Už od začátku jste měli perfektně namyšlený koncept hry, což nebývá časté. My jsme v Intesolu korigovali produkční stránku věci a výrobu figurek. Jak se vám tak parádní koncept podařilo připravit? 

Stálo za tím hodně nervů. 😃 Koncept deskovky je každopádně zásluhou především našich skvělých kreativců, hodně mu pomohly i úžasné ilustrace od studia Tomski&Polanski. Navíc nás motivala chuť mít něco jiného a krásnějšího než ostatní.

„Jedna z kolegyň přinesla do práce deskovku, abychom si ji zahráli. A bavila nás natolik, že jsme na jejím konceptu postavili i vlastní hru Bum! Pan Fenek a duch.“ 

Co se vám na spolupráci s Intelsolem líbilo?

Profesionalita a skvělá komunikaci. Byli jste naším spolehlivým parťákem při chystání projektu, se kterým jsme do té doby neměli zkušenosti. Proto jsem ocenila hlavně rychlost v hledání řešení a maximální flexibilitu.

02 deska 1

K čemu jste deskovou hru nakonec použili?

Použili jsme ji jako výhru do soutěže pro uživatele Benefit Plus a také jako dárek pro naše skvělé klienty.

Jak soutěž probíhala a co bylo jejím cílem?

Uživatelé měli za úkol v rámci letního výletování po Česku zachraňovat „duchy míst.“ Využili k tomu naši aplikaci Výletník Benefit Plus. 

„Byli jste naším spolehlivým parťákem při chystání projektu, se kterým jsme do té doby neměli zkušenosti. Proto jsem ocenila hlavně rychlost v hledání řešení a maximální flexibilitu.“

Dostali jste na deskovou hru nějaké zajímavé ohlasy?

Ano, od klientů i kolegů jsme postupně dostávali pozitivní zpětnou vazbu. Říkali nám, že deskovku hrají s celou rodinou a že je vizuálně moc pěkná. Někteří odvážlivci si troufli i na těžší variantu hry.

Ve světě reklamních dárků jsou jedním z klíčových období Vánoce. Chystáte i u vás něco zajímavého na vánoční čas?

Určitě, naši klienti se mají každé Vánoce na co těšit. Ale detaily zatím nemůžu prozradit. 😊

Co vlastně dostávají pod stromeček zaměstnanci Benefit Plus?

Po celý rok dostáváme malé i velké radosti, loni na Vánoce jsme si vychutnali například ručně vyráběné perníčky ve tvaru stromečku a našeho loga. 😊

Těšíme se na další spolupráci s Benefit Plus a věříme, že deskovka „Bum! Pan Fenek a duch“ bude i nadále přinášet spoustu radosti a zábavy.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času