Neujel vám vlak? Toto je 7 trendů a novinek ve světě reklamních předmětů

Co bylo v kurzu před 5 lety, nemusí být trendy dnes. Platí to i pro reklamní a dárkové předměty. Vaší firmě v tomto ohledu naštěstí vlak neujede, protože níže najdete přehled nejzásadnějších trendů a novinek (nejen) pro rok 2024. 

Jak je to s daněmi u reklamních předmětů a které dárky poslední dobou letí? Po přečtení následujících řádků zjistíte, co letos nadělit svým zákazníkům nebo zaměstnancům a taky budete vědět, do čeho si dárky nechat zabalit.  

Daně u reklamních předmětů zůstávají beze změny

Od klientů často dostáváme otázku, jak tzv. konsolidační balíček ovlivnil zdanění dárkových předmětů pro zaměstnance. Zkrátka a jednoduše: pro dárkové předměty se v roce 2024 nic zásadního nemění, nadále jsou daňově uznatelné.

Musí se nicméně jednat o dárek, jehož cena je maximálně 500 Kč bez DPH. Dražší předměty už mezi daňově uznatelné náklady nepatří.

Roste zájem o skutečně udržitelné reklamní předměty

Vzletná slova o udržitelnosti a sliby už nestačí. Když firmy pořizují reklamní předměty z materiálů s nízkým dopadem na životní prostředí, záleží jim na tom, aby to tak opravdu bylo. 

Více jsme se tématu věnovali například v článku o kolekci značky Iqoniq.

Nejde ale jen o materiál, pro marketingové specialisty či nákupčí je čím dál větší prioritou, aby dárky byly užitečné a aby měly dlouhou životnost. Za prvé je motivuje potřeba ohleduplnosti k přírodě, za druhé fakt, že jejich zaměstnavatelé musí dodržovat zásady ESG.


Je jisté, že trend skutečně udržitelných dárků se přenese i do dalších let. V Intelsolu udržitelné dárky navrhujeme a vyrábíme stále častěji, takže vám je rádi dodáme se vším všudy, včetně doporučení vhodných materiálů.

Stále oblíbenější jsou dárky s příběhem

I propiska může mít pro obdarovaného nevyčíslitelnou hodnotu, pokud za ní stojí neobyčejný příběh. Co kdyby ji například vytvořil lokální řemeslník, který každý kus vyrábí několik hodin ručně a žádná z propisek není stejná jako ostatní? A ještě na ni vyryje jméno obdarovaného. 

Dárky s příběhem (ideálně personalizované) jsou zkrátka v kurzu a obdarovaní si je často nechávají po zbytek života. 

Stejně tak si firmy u nás i ve světě stále víc potrpí na dárcích, které zcela nebo částečně vyrobili lokální dodavatelé. Podporují tak šikovné podnikatele ve své zemi či přímo ve svém regionu. 

Dárky od lokálních dodavatelů vám rádi zajistíme na míru, případně si můžete rovnou vybrat u nás na e-shopu.

Dárky vyrobené na zakázku jako záruka úspěchu

Pro firmy je stále důležitější, aby dárky byly originální a aby byly v vyrobené dle jejich vizuální identity. Proto si s oblibou pořizují dárky navržené kompletně na zakázku, které od A do Z vypadají přesně tak, jak chtějí.

Pěkným příkladem jsou zakázkové stavebnice, deskové hry vyrobené na míru nebo třeba firemní textil na přání. 


Protože zakázkové dárky jsou naše specialita,  zařídíme je pro vás od návrhu přes výrobu až po dodání.

Firmy si zjednodušují život interním e-shopem

Kolem objednávek a evidence reklamních dárků často panuje chaos, zvlášť v korporátech a středně velkých firmách. Marketingová oddělení tento problém problém řeší tak, že si nechají vytvořit vlastní interní e-shop.

Interní e-shop si představte jako klasický internetový obchod. Rozdíl je v tom, že si na něm neobjednává široká veřejnost, ale jen zaměstnanci konkrétní společnosti. Zároveň je vytvořený na míru danému podniku, včetně loga, vzhledu a konkrétních funkcí. 

Nechte si od nás dodat interní e-shop na míru. V tomto článku popisujeme, jak funguje a jak vám ušetří spoustu času i starostí.

Čím dál větší důraz na unikátní obaly

„Nesuď knihu podle obalu,“ říká se. Obdarování ale dárky podle obalu soudí, takže jsou čím dál větší trendem nejen originální dárky, ale i unikátní obaly na ně. Příkladem může být designová dárková krabička vyrobená na míru nebo kvalitní taška s designem přesně podle představ firmy

Díky spolupráci s desítkami dodavatelů pro vás zajistíme nejlepší cenu dárkových obalů a doporučíme vám nejlepší materiál v poměru cena/kvalita a to včetně těch ekologických.

Elegance ještě dlouho nevyjde z módy

Jednoduchost a elegance. To je něco, co definuje poslední měsíce a roky v oblasti reklamních předmětů. 

Není tak divu, že si naši klienti rádi objednávají elegantní dárky s jemným brandingem, například z kolekce předmětů severského stylu Vinga

Je to směr, kterým by se chtěla vydat i vaše firma? Stačí nám napsat, elegantní dárky vyrábíme s radostí.

Na míru vám vyrobíme reklamní dárky i obaly na ně 

Teď už víte, kterých trendů se držet, až budete objednávat dárky pro své zákazníky, zaměstnance či partnery. 

Ať už vsadíte na jakékoliv dárkové předměty, rádi vám je dodáme od A do Z na míru. Postaráme se o návrh, výrobu, celkové zpracování zakázky i následné doručení. Stačí kdykoliv napsat na e-mail obchod@intelsol.cz, co nejdřív se ozveme zpět.

Zaujal vás článek? Pošlete ho do světa!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

JAK PROBÍHALA TVORBA DESKOVKY VE SLUŽBÁCH ŠROTU PRO TSR?

  1. Úkolem je představení businessu  TSR, obchodování se šrotem,  pomocí zábavné deskové hry.
  2. Návrh konceptu hry, jejíž cílem je ovládnutí trhu. Následuje odsouhlasení klientem.
  3. Vývoj herního systému, kombinace materiálů připomínající šrot a důkladné testování.
  4. Grafické zpracování s reálnými fotkami a minimalistickým designem.
  5. Výroba prototypu a odladění detailů s klientem pro dokonalý výsledek.
  6. Realizace i distribuce deskové hry pro nadšené partnery a přátele společnosti TSR.
0

Vyrobených her

0

Cena hry

0

Hodiny klientova času